Tlak moci a peněz

Zelená totalita

Klimatické změny jsou pro některé lidi záminkou, jak uchvátit absolutní moc. V klimatickém hnutí se šíří protidemokratické nálady. Touha vnutit občanům svoji vůli pomocí diktatury. Nejhorší je že takové názory hlásají nikoli okrajové osoby, ale lidé, kteří stojí v čele celého hnutí. Například šéfové hlavních klimatologických ústavů.

 

Meze růstu

Levicově orientovaný "Římský klub" je autorem bible environmentalismu - knihy "Meze růstu". Vědomě se rozhodli, že budou lhát lidem o klimatu a vytvářet fiktivní strašáky. To má být jejich politická strategie, jak získat moc a peníze do svých rukou. Oni samozřejmě neříkají "chceme ovládnout", oni říkají "chceme sjednotit"

 

Zdražování elektřiny

Důsledky dnes pociťujeme všichni. Lidem stále více vadí, že mají na nesmyslnou klimatickou politiku doplácet zdražováním elektřiny.  Proč by někdo lhal o klimatu? Co by z toho kdo měl? Podívejte se do kapes Al Gora a jemu podobných.

Uhlíková daň

Daň z uhlíku ještě před pár lety byla prohlašována za nesmyslnou konspirační teorii. Dnes ji EU zavádí. Absurdní nápad pokutovat vypouštění CO2, což je potrava pro rostliny. Takovou vynalézavost ve vymýšlení nových daní jsme dlouho neviděli. Proč by kdo lhal o klimatu? Třeba proto, aby byrokraté získali více peněz a měli co přerozdělovat. Přerozdělovačům z vybraných daní vždy něco uvízne za nehty.

Enron

Kšeftování s emisními povolenkami (odpustky) za neviditelné nehmatatelné nic je už dnes rájem pro různé šibaly a podvodníky. Ti si celý systém také vymysleli. Například Ken Lay z Enronu.

Uhlíková burza

Znepokojivé je, že uhlíková lobby má prsty tak vysoko, že dosadila i presidenta USA. Jeho úkolem bylo hrát do karet uhlíkové burze, kterou sám spoluzakládal. Na palubě nemůže chybět ani šéf IPCC Pachauri a Maurice Strong, zakladatel UNEP, pod kterou IPCC patří. Proč by lhali o klimatu? Aby zvýšili zisky uhlíkové burzy.

 

Bruselské dotace

V kšeftování s uhlíkem jde o obrovské peníze. Uhlíková lobby si omotala kolem prstu politiky EU. Ti pak používají peníze daňových poplatníků k financování klimatické hysterie. Nepohodlní vědci mohou na dotace zapomenout. Proč někteří vědci a aktivisté nejsou ohledně klimatu k veřejnosti upřímní? Protože je uhlíková lobby má finančně v hrsti - jsou na ní závislí.

Výnosný ekoaktivismus

Uhlíková lobby dokázala vytunelovat a koupit si i eko-aktivisty. Ti se místo ochranou přírody pak zabývají plány, jak pomoci uhlíkové burze.  Proč by nám aktivisté o klimatu lhali? Protože bez dotací od klima-alarmistů by museli zavřít krám.

 

Placená kampaň proti skeptikům

V boji za uhlíkové kšefty se neštítí ničeho. Za špinavé peníze uhlíková lobby šíří i pomluvy a lži o slušných lidech, kteří jejich čachry pranýřují. 

Kreativní účetnictví

A nejsmutnější na tom je, že úspěchy EU v boji s emisemi CO2 existují jen na papíře. Jde o triky s grafy. Tolik peněz z občanů uhlíková lobby vytahá a všechno k ničemu. Jenže tady o klima nejde. Jde o vaše peníze a jejich moc.

 

Rozvojová pomoc

Jediným výsledkem konferencí v Kodani (30 mld) a v Cancúnu (100 mld) byly sliby Západu, že rozvojovým zemím dá peníze. Globální smetánka přerozdělovačů by tak dostala do rukou více dolarů. V minulosti ale většinou tyto finanční sliby nebyly dodrženy. Tak jako tak rozvojová pomoc zpravidla končí v kapsách místních diktátorů.

 

Jídlo na příděly

Existují i plány zavést válečné hospodářství, přídělovou ekonomiku. Každý občan by dostal kvoty, kolik smí spotřebovat. A kdo to kvótu překročí, bude pokutován. Další způsob, jak lidem vytáhnout z kapes peníze.

Bankrot Kalifornie

Kalifornie byla nejsilnější ekonomikou USA. Dokud nepropadla životu na dluh a ekologismu. Elektřina je tam díky ekologismu dražší než v okolních zemích. Nyní je naopak Kalifornie na tom z USA nejhůře. Pár lidí si pomohlo a většina na to doplatí.

Zelená pracovní místa

Zelení říkají, že boj s klimatem přinese nová pracovní místa. Myslí tím teplá místečka pro svoje kamarády. Například v Ústavu na výzkum říhání a plynatosti dobytka.

Jiný příklad. Lidé ve funkcích vědí, že když se postaví za alarmismus, dostanou pak nějaké výnosné místečko. Kdyby ale byli neloajálníl, nedostanou nic.

Klimatický dluh

Marxisté by rádi použili klimatickou ideologii jako záminku, aby mohli po bohatých kapitalistických zemích chtít "odškodné" za zničení planety. To by bylo peněz! Západ prý musí chudým zemím splatit klimatický dluh.

Věda není na prodej?

Pomocí peněz alarmistická lobby tlačí na vědce. Kdo odmítne psát alarmistické články, nemůže se zapojit do četných luxusních projektů, které alarmisti financují. Tento trend už dorazil i do ČR. Čím větším alarmistou vědec je, čím více prosazuje uhlíkovou daň, tím výš to dotáhne.

 

Vyhánění domorodců

Proč by někdo lhal o klimatu? Protože díky tomu vzniká zcela nová komodita, nový byznys - pěstování biopaliv. Obyčejní lidé to odskáčou, někdo na tom zbohatne. Jak to říká přísloví: Kdo lže ten krade.

 

Domorodci jsou vyháněni ze své půdy, aby na ní mohly být pěstována biopaliva

Domorodci jsou vyháněni ze své půdy, aby na ní mohly být pěstovány stromy. Ty pohlcují atmosférický CO2. Za sázení podnikatelé inkasují kredity v rámci obchodu s odpustky.